Casio Vintage A168WER-2AEF karóra
A Casio A168WER-2AEF a „boldog békeidők” legtisztább, legvidámabb megtestesítője. Az ezüst tokozás és a fémszíj a vibráló, játékos türkizkék számlappal zseniálisan töri meg a hagyományos órák monotonitását. Uniszex modellként egyaránt fantasztikus választás hölgyeknek és uraknak is. Egy kifejezetten nyárias, laza kiegészítő, ami egy egyszerű fehér póló-farmer szettet vagy egy színes melegítőt is pillanatok alatt egyedivé, tudatosan stílusossá és „retro-cool” hangulatúvá varázsol!
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 36.3×38.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Türkizkék |
| Súly | 49g |




