Casio Collection MQ-24S-7BEF karóra
A Casio MQ-24S-7BEF a „kevesebb néha több” elv legtökéletesebb analóg példája, nyakon öntve egy nagy adag vidám, nyárias stílussal. A fehér számlap és a víztiszta, átlátszó szíj párosa a meleg hónapok és a nyári ruhatár egyik legjobb barátjává teszi: lebarnult bőrön, fesztiválokon, tavaszi-nyári szettekhez vagy csak egy egyszerű farmer-póló kombinációhoz is elképesztően üdén mutat. Egy pénztárcabarát, végtelenül megbízható és nagyon egyedi kiegészítő, ami bizonyítja, hogy az egyszerűség is lehet hihetetlenül stílusos!
12.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Átlátszó |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Ezüst |
| Súly | 19g |





