Casio Edifice Premium EFS-S550BL-1AVUEF karóra
A Casio EFS-S550BL-1AVUEF az úgynevezett „stealth” (lopakodó) sportórák csúcsa. A teljesen fekete megjelenés, a textilszíj és a hatalmas tokméret egy igazi katonai/taktikai és autósportos hibridet hoz létre. Kifejezetten azoknak a férfiaknak készült, akik szeretik a robusztus, nagy méretű, „macsó” órákat, de ragaszkodnak a legmagasabb anyagminőséghez (zafírüveg) és ahhoz a luxushoz, hogy a napelemes töltés miatt soha ne kelljen az órásmesterhez szaladgálni elemcserére. Egy igazi modern, strapabíró mindenes!
75.990 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz, Tough Solar |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 47mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Fehér, Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Forgatható lünetta, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 96g |




