Casio Collection MTP-B125D-1AVEF karóra
A Casio MTP-B125D-1AVEF a tökéletes, sokoldalú „öltönyóra”, amely a masszívabb tokozás miatt egy laza, sportosabb szetthez is remekül passzol. A fekete számlap hihetetlenül elegáns, komoly megjelenést biztosít, így egy üzleti tárgyalásra, irodai munkára, de akár egy színházi estére is a lehető legjobb választás. Egy igazi „alapdarab” minden férfi ruhatárába, amivel egyszerűen nem lehet mellényúlni!
31.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 105g |




