Casio Collection MTP-E700D-7EVEF karóra
A Casio MTP-E700D-7EVEF a tökéletes „mindenes” öltönyóra, amely a fémcsat miatt a sportosan elegáns vonalat is zseniálisan hozza. A hófehér/ezüst számlap hihetetlenül friss, elegáns megjelenést biztosít. Fantasztikus választás irodai munkához, üzleti találkozókra, de a fémszíjnak köszönhetően egy farmer-ing vagy egy galléros póló mellé felvéve is egy nagyon összeszedett, igényes úriember benyomását kelti. Egy igazi klasszikus, ami sosem megy ki a divatból!
33.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 104g |




