Casio Standard MTP-1302PL-7BVEG karóra
A Casio MTP-1302PL-7BVEG az a fajta óra, amire a britek azt mondják: „Dress watch done right” (Egy öltönyóra, amit jól csináltak). A fehér számlap, a fekete bőrszíj és a csillogó recézett keret párosa egy olyan örökérvényű klasszikus, ami sosem fog kimenni a divatból. Tökéletes választás egy esküvőre, egy komoly üzleti tárgyalásra öltönyhöz, vagy bárkinek, aki a mindennapi irodai szettjéhez (akár egy egyszerű zakó-farmer kombóhoz) egy komoly, felnőttes és kifinomult időmérőt keres, nevetségesen jó áron.
25.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 51g |




