Doxa D-Lux karóra 111.13.014.10
A DOXA D-Lux 111.13.014.10 egy klasszikus stílust és megbízható svájci minőséget képviselő női karóra. A 29 milliméteres acéltok egy igazi arany középút: valamivel hangsúlyosabb és könnyebben leolvasható, mint a kisebb, 24 milliméteres változat, de továbbra is kifejezetten finom, elegáns és nőies megjelenést biztosít a csuklón.
A karóra dizájnjának középpontjában a letisztult, hófehér számlap áll, amelyet tradicionális római számok díszítenek. Ez az összeállítás időtlen és határozott karaktert kölcsönöz az órának, magán hordozva a klasszikus órakészítés legszebb stílusjegyeit. A számlapot egy prémium minőségű, rendkívül magas karcállóságú zafírkristály üveg védi, ami garantálja, hogy a felület hosszú éveken át megőrizze újszerű állapotát és tökéletes átláthatóságát.
184.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 29mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 150g |




