Doxa Top Sport Collection karóra 168.10.241.10
A DOXA 168.10.241.10 a sportos elegancia tökéletes női megtestesítője. A tiszta, ezüstös acél és a világoskék számlap párosa egy rendkívül modern és sokoldalú ékszerórát eredményez. Ideális mindennapi kiegészítő, amely egy irodai kosztümöt éppúgy képes felfrissíteni, mint ahogy egy hétvégi, lazább szetthez is tökéletesen passzol.
169.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 32mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Világoskék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 98g |




