Doxa D-Chrono karóra 165.10.015.10
A DOXA D-Chrono 165.10.015.10 egy igazi klasszikus, motorsport ihlette svájci férfi sportóra, amely a mindennapok során rendkívül megbízható és strapabíró társként funkcionál. A 45 milliméteres rozsdamentes acéltok határozott, erőteljes jelenléttel bír a csuklón, ideális egyensúlyt teremtve a látványos méret és a kényelmes hordhatóság között.
A modell dizájnjának alapját a hűvös eleganciát árasztó, polírozott és szálcsiszolt acél felületek adják, amelyek tökéletes egységet alkotnak a masszív fémcsattal. Ezt a fémes megjelenést a tiszta, fehér számlap teszi nyitottá és kiválóan leolvashatóvá. A D-Chrono kollekcióra jellemző stopper (kronográf) segédkörök dinamikus, technikai jelleget kölcsönöznek az órának, amit a beépített dátumkijelzés tesz még praktikusabbá a hétköznapokban.
A számlap megóvásáért a prémium minőségű, szinte teljesen karcolhatatlan zafírkristály üveg felel, így az óra hosszú távon is megőrzi tiszta, sérülésmentes megjelenését. A precíz működést 4 köves svájci powerdrive kvarc szerkezet garantálja.
244.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 188g |




