Roamer Competence Skeleton III karóra 101663 40 55 05N
A Roamer Competence Skeleton III (Cikkszám: 101663 40 55 05N) egy lenyűgöző, „Swiss Made” (svájci gyártmányú) férfi automata karóra. A modell legfőbb különlegessége a – nevében is szereplő – „skeleton” (csontvázas) kialakítás, amely a számlapon és az üveg hátlapon keresztül is teljes betekintést enged a mechanikus óraszerkezet működésébe.
A sportos eleganciát és a precíz mérnöki munkát ötvözi, így öltönyös és hétköznapibb viselethez is kiváló választás.
339.900 Ft
1 készleten
| Márka | Roamer |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 83g |




