Roamer Competence Skeleton IV karóra 101984 47 85 10
A Roamer ezen modellje egy igazi „statement” darab, amely azonnal odavonzza a tekinteteket. Az ezüst és az arany klasszikus, harmonikus párosítása a csontvázasított szerkezettel egy tekintélyes és presztízst sugárzó kiegészítőt eredményez. Elsősorban azoknak ajánlott, akik a markánsabb, fémszíjas órákat preferálják, és szeretik az extravagánsabb, mégis elegáns üzleti vagy hétköznapi viseletet.
409.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | Roamer |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany, Ezüst |
| Óratok átmérője | 43mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany, Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 160g |




