Casio Collection MTP-B125M-2AVEF karóra
A Casio MTP-B125M-2AVEF a „smart-casual” (sportosan elegáns) stílus megtestesítője. Míg a vastag láncszemes, fekete számlapos verzió egy komoly, „nehézsúlyú” öltönyóra, addig ez a kék számlapos, milanese szíjas kiadás sokkal légiesebb, fiatalosabb és modernebb. Egy kigombolt gallérú inghez, egy laza zakóhoz, vagy akár a nyári, tengerparti ruhatárhoz is elképesztően jól passzol. Ha egy megbízható, naptáras mindenes órát keresel, amiben van egy kis extra „csavar” és könnyedség, ne is keress tovább!
33.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Milánói, Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 76g |




