Casio Collection W-219HD-1AVEF karóra
A Casio W-219HD-1AVEF a tökéletes „beater” (mindennapi harcos) óra azoknak, akik szeretik a sportos, taktikai formavilágot, de a munkájuk vagy a stílusuk megkívánja a fémszíj komolyságát. A fekete és ezüst kettőssége miatt egy laza farmer-póló szetthez éppúgy illik, mint egy sportosabb kabáthoz vagy pulóverhez. Ha nem akarsz százezreket költeni egy nehéz sportórára, de egy karakteres, férfias, és éveken át megbízható társra vágysz, ez a „fél-G-Shock” fémszíjas modell kiváló választás!
18.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műgyanta (resin) |
| Óratok színe | Ezüst, Fekete |
| Óratok átmérője | 47mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Súly | 89g |




