Casio Edifice EFR-526L-1AVEUF karóra
A Casio Edifice EFR-526L-1AVUEF az abszolút „smart-casual” (sportosan elegáns) jolly joker. A fekete bőrszíj és a letisztult acéltok miatt egy komoly üzleti tárgyaláson, öltönyben vagy zakóban éppolyan hitelesen és elegánsan mutat a csuklódon, mint hétvégén egy laza farmeres-inges szettben. Ha egyetlen órát keresel, amely ötvözi a hagyományos órakészítés eleganciáját az autósportok dinamizmusával, ráadásul pehelykönnyű viselet, ezzel a modellel nem tudsz mellélőni!
45.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43.8mm |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 74g |




