Casio Edifice EFV-100L-7AVUEF karóra
A Casio EFV-100L-7AVUEF a tökéletes „egyetlen óra” egy férfi számára, aki nem szereti a túlbonyolított dolgokat. Az órás közösségekben dizájnja miatt gyakran a tízszer-hússzor drágább svájci luxusórák (például az Omega Aqua Terra) elérhető alternatívájaként emlegetik. A világos számlap és a barna bőrszíj kombinációja miatt egy kifejezetten elegáns, öltönyös vagy „smart casual” (inges-zakós-farmeros) darab, ugyanakkor a masszív tokozás és a csavaros korona miatt sosem kell féltened a mindennapi gyűrődésben sem.
32.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Világosbarna |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Koronazár |
| Számlap színe | Ezüst, Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 63g |




