Casio Standard MTP-1302PD-9AVEF karóra
A Casio MTP-1302PD-9AVEF az elegancia és a lazaság zseniális fúziója. A recézett lünetta és a fémcsat miatt egy tökéletes, klasszikus irodai/öltönyös darabnak tűnik, de a vibráló sárga számlap azonnal ad neki egy hihetetlenül fiatalos, „smart-casual” csavart. Egy sötétkék zakóval, egy egyszerű fehér inggel, de akár egy laza nyári pólós szettel is brutálisan jól mutat. Egy igazi beszélgetésindító (conversation starter) óra, amiből sugárzik a stílus és a jókedv!
25.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sárga |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 113g |




