Casio Collection LW-203-8AVEF karóra
A Casio LW-203-8AVEF a „láthatatlan hős” a mindennapokban. A sötétszürke színvilág miatt sokkal kevésbé feltűnő és sokkal univerzálisabb, mint a pasztell vagy élénk színű társai. Emiatt nemcsak azoknak a hölgyeknek tökéletes választás, akik egy diszkrét, minden sportruhához illő edzős órát keresnek, hanem fiúknak, fiatal srácoknak is hibátlan első óra lehet, hiszen a szürke szín már egy sokkal „felnőttesebb”, komolyabb hatást kelt. Nagyszerű, igazi „vedd fel és felejtsd el” mindenes!
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Rózsaszín, Szürke |
| Óratok átmérője | 34.6×38.1mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Szürke |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Súly | 25g |




