Casio Data Bank Calculator DBC-32D-1AES karóra
Ezzel a modellel megérkeztünk a legendás Casio „kocka” (geek) órák abszolút császárához! A DBC-32D-1AES (Data Bank Calculator) a 80-as és 90-es évek igazi okosórája. Ráadásul ez a fémcsatos változat egy extra adag komolyságot és retro-futurisztikus eleganciát is ad az ikonikus formának!
A Casio DBC-32D-1AES az okosórák „ősapja”, az abszolút retró „geek-chic” stílus csúcsa. Míg a műanyag szíjas számológépes órák nagyon lazák, ez a fémcsatos, ezüstös változat sokkal indusztriálisabb, felnőttesebb, és kicsit a „Vissza a jövőbe” autóját, a DeLorean-t idézi. Egy igazi beszélgetésindító (conversation starter) kiegészítő, amely ma a streetwear (utcai divat) egyik legmenőbb és legfelismerhetőbb statement darabja. Garantáltan mosolyt csal az emberek arcára, bárhol is jelensz meg vele!
25.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 37.4×50.4mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper, Számológép, Telememo 25 |
| Súly | 63g |






