Casio Vintage LA670WEGB-1B karóra
A Casio LA670WEGB-1B az elegancia és a vagányság tökéletes keveréke. Míg az „all-gold” (teljesen arany) verzió inkább egy klasszikus, feltűnőbb ékszeróra, ez a fekete-arany (Black & Gold) kombináció sokkal modernebb, titokzatosabb és sokoldalúbb. A fekete fémszíj miatt kevésbé hivalkodó, így szinte bármilyen ruhához felveheted – legyen az egy laza, fekete bőrdzsekis szett, vagy egy csinosabb esti ruha. Ha szereted az apró órákat, de a tiszta arany vagy tiszta ezüst túl „szokványos” számodra, ez a kéttónusú modell garantáltan a kedvenced lesz!
19.490 Ft
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 30.3×24.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 36g |




