Casio Vintage LA670WEFL-4A2EF karóra
A Casio LA670WEFL-4A2EF egy igazi „cukiság”, a szó legpozitívabb értelmében. A pasztell púderrózsaszín bőrszíj és a pici, arany színű digitális tok kombinációja egy elképesztően friss, tavaszias/nyárias kiegészítőt alkot. Zseniálisan illik a világos, romantikusabb ruhákhoz, egy nyári ruhához vagy akár egy elegánsabb blúzhoz is. Tökéletes választás azoknak a hölgyeknek, akik egy rendkívül diszkrét, finom, ékszerszerű órát keresnek, ami apró mérete ellenére mégis magára vonzza a tekinteteket!
22.490 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 24.6mm |
| Hátlap | Műanyag |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Rózsaszín |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Fehér |
| Súly | 11g |




