Doxa Calex Anemone karóra 462.15.221.02
A DOXA Calex Anemone 462.15.221.02 egy igazán különleges, és látványos női karóra. A 35 milliméteres tokátmérő a mai trendeknek megfelelően egy hangsúlyosabb, határozottabb méretet képvisel a női órák között, amely elegáns megjelenést kölcsönöz a viselőjének, miközben az ezüstszínű acéltok megőrzi a klasszikus alapokat.
A modell legfőbb vonzereje az izgalmas és részletgazdag számlap. A hófehér alapot ezüst és meleg tónusú rozéarany betétek teszik dinamikussá, amelyeket a szintén rozéarany óramutatók egészítenek ki. Ez a háromszínű (tricolor) dizájn rendkívül sokoldalúvá teszi az órát, hiszen ezüst és arany színű ékszerekkel egyaránt tökéletesen kombinálható.
A sötétbarna valódi bőrszíj klasszikus kontrasztot ad a világos és fémes részleteknek, meleg, organikus keretbe foglalva a különleges számlapot. Az óra 50 méteres (5 ATM) vízállósága jóval nagyobb szabadságot nyújt a mindennapokban, mint a cseppálló modellek, míg a karcálló zafírkristály üveg és a svájci kvarc szerkezet a megszokott tartósságot és precizitást garantálja.
259.000 Ft
1 készleten
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Sötétbarna |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Ezüst, Fehér, Rozéarany |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 55g |




