Doxa Top Sport Collection karóra 168.10.061.10
Ez a Doxa modell egy kifejezetten nőies, karbantartásmentes svájci „mindenes”. A tiszta acél megjelenés, a rózsaszínű számlap, és a megbízható kvarc szerkezet garantálja, hogy éveken át hű, és stílusos kísérője legyen a viselőjének, legyen szó egy munkanapról, vagy egy hétvégi programról.
169.000 Ft
| Márka | DOXA |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 32mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Rózsaszín |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 98g |




