TISSOT Seastar 1000 karóra T120.417.11.041.03
A Pepsi (kék-piros) lünetta egy igazi óratörténeti ikon, ami azonnal vonzza a tekintetet, és egy elképesztően laza, nyárias életérzést ad a karórának. Bár a 45,5 mm-es méret, a nehéz acélszíj és a kronográf funkció miatt ez az óra egy nagyon határozott, férfias „tool watch” (szerszám-óra), a színek játékossága miatt nem tűnik túlzottan szigorúnak. Egy egyszerű fehér pólós, farmeres, nyári szettet azonnal feldob, de a vízparton, úszónadrágban érzi magát a leginkább elemében. Tökéletes választás a nagyobb méretű órák kedvelőinek, akik egy kis extra vizuális fűszerezést keresnek a mindennapokra.
269.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár biztonsági zárral, és búvárhosszabbítóval. |
| Funkciók | Stopper, dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Pepsi (kék, piros) |
| Súly | 180g |







