TISSOT Flamingo Diamond karóra T094.210.11.116.01
Ez a modell a Flamingo kollekció „luxus” kiadása. A kecses formavilágot és a letisztult acél tokozást a gyöngyház számlap és a gyémántok ragyogása teszi igazán alkalmivá és különlegessé. Tökéletes választás azoknak a nőknek, akik egy diszkrét, mégis rendkívül elegáns ékszerórát keresnek. Kifinomult megjelenése miatt üzleti öltözékhez éppúgy illik, mint egy elegáns estélyi ruhához, a csuklón pedig önmagában is felér egy gyönyörű karkötővel.
169.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 62g |
| Extra | 0.02 karátos gyémánt idexek |






