TISSOT PRX Gradient Powermatic 80 karóra T137.407.11.351.01
A Gradient (színátmenetes) számlap egy zseniális húzás a Tissot-tól. Míg az egyszínű jégkék (Ice Blue) modell egy üde, letisztult és biztonságos választás, ez az átmenetes verzió sokkal drámaibb, mélyebb és játékosabb hatást kelt. A textúrán megtörő fény és a fentről lefelé sötétedő színkombináció olyan vizuális élményt nyújt, amely azonnal magára vonzza a tekinteteket. Tökéletes választás annak, aki imádja a PRX 40 mm-es, férfias formavilágát és az Ice Blue trendet, de valami egyedibbre, izgalmasabbra vágyik, mint a „hagyományos” egyszínű kiadások. Egy igazi modern, feltűnő „GADA” (mindenhová felvehető) óra, amellyel garantáltan kitűnsz a tömegből.
Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal rendelkezik, és megkapta a csúcstechnológiás Nivachron™ antimágneses hajszálrugót.
317.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Színátmenetes, Világoskék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 138g |








