TISSOT PRX Powermatic 80 karóra T137.407.17.041.00
Az integrált kaucsukszíj teljesen megváltoztatja a PRX karakterét! Míg az acélcsatos verzió egy elegáns, „luxus sportóra” érzését kelti (ami öltönyhöz is hordható), ez a gumiszíjas kiadás egy vérbeli, aktív mindennapi sportóra. A kaucsukszíj drasztikusan lecsökkenti az óra súlyát, így szinte észrevétlen marad a csuklón, még a legnagyobb nyári hőségben vagy sportolás közben is. Az integrált acélcsat helyett egy prémium minőségű, fekete kaucsukszíjat (gumi) kapunk. Ez a szíj rendkívül puha, ellenáll az izzadtságnak, a sós víznek és a napfénynek. Egy hagyományos, acél tüskecsattal záródik, és természetesen „gyorskioldós” (Quick Release) rendszerű, így bármikor visszacserélhető egy acélcsatra (ha külön vásárolsz hozzá).
Tökéletes választás annak, aki imádja a PRX legendás formavilágát és a kék „waffle” számlapot, de egy sokkal lazább, sportosabb, strandra és hétvégi kalandokra is gondozásmentesen bevethető társat keres.
Lenyűgöző, akár 80 órás járástartalékkal bír, és a modern Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval szerelték fel, amely extrém pontosságot és megbízhatóságot garantál a mágneses terekkel szemben.
305.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Automata, Automata, kézzel is felhúzható Svájci szerkezet Nivachron™ antimágneses hajszálrugóval |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Üveg |
| Óraszíj anyaga | Kaucsuk |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Tüskezár |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 90g |








