TISSOT PR100 karóra T150.417.33.031.00
A PR100 a svájci „GADA” (Go Anywhere, Do Anything) órák mintapéldánya. Ez a konkrét modell a teljes arany tokozás és fémcsat révén egyértelműen a luxust, az exkluzivitást és a klasszikus eleganciát képviseli, amit az ezüst színű számlap tesz szofisztikálttá és könnyen leolvashatóvá. A stopperes funkció miatt azonban megmarad benne egy jóleső sportos dinamika is. Tökéletes választás annak, aki egy hagyományos kerek tokformájú, megbízható svájci órát keres, amely elég feltűnő és elegáns egy öltönyhöz, de a 100 méteres vízállósága és strapabírósága révén a mindennapi rohanásban is hű társ marad.
202.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, stopper |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 135g |








