TISSOT Chrono XL Classic karóra T116.617.11.092.00
A zöld számlap az elmúlt évek legnagyobb slágere a svájci óraiparban, és ezen a modellen a Tissot tökéletesen eltalálta az árnyalatot. Ez a sötétzöld szín nem hivalkodó, de megfelelő fényviszonyok között gyönyörűen megcsillan, egyedi és friss karaktert adva az órának. A 45 mm-es masszív tokméret férfias és sportos megjelenést garantál, míg a zöld számlap és a klasszikus acélszíj kombinációja gondoskodik a letisztult eleganciáról. Tökéletes választás azoknak, akik szeretik a nagy méretű, határozott svájci órákat, de a hagyományos fekete vagy kék számlapok helyett egy picit különlegesebb, egyedibb megjelenésre vágynak.
185.900 Ft
2 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 4 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 45mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Stopper, dátum |
| Számlap színe | Sötétzöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 175g |








