TISSOT Flamingo karóra T094.210.33.111.01
A teljes rozéarany bevonat rendkívül modern, divatos, ugyanakkor nagyon meleg és nőies kisugárzást ad ennek a Flamingónak. A rozéarany és a fehér gyöngyház számlap kombinációja kifejezetten romantikus és lágy párosítás. Azoknak a nőknek tökéletes választás, akik szeretik a melegebb tónusú ékszereket, és egy olyan órát keresnek, amely egyszerre funkcionális időmérő és egy különleges dizájnnal rendelkező, figyelemfelkeltő kiegészítő az irodában vagy egy esti eseményen.
202.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Rozéarany |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 62g |






