TISSOT Flamingo karóra T094.210.22.111.00
Ennek a modellnek a legnagyobb vonzereje a bicolor kialakítás. A klasszikus ékszerórák világában ez az egyik legpraktikusabb választás, hiszen az ezüst és az arany együttes jelenléte miatt az óra gyakorlatilag bármilyen (arany, ezüst, vagy fehérarany) ékszerhez tökéletesen passzol a mindennapokban. A gyöngyház számlap lágysága és a különleges „flamingó” szíj miatt egy kifejezetten elegáns, kecses darab, amely felteszi a pontot az i-re egy csinos irodai szett vagy egy alkalmi öltözék esetében.
189.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Rozéarany |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst, rozéarany |
| Csatzár típusa | Háromrészes pillangózár nyomógombbal |
| Súly | 62g |





