TISSOT Seastar 1000 karóra T120.210.11.041.00
A kék számlap és az ezüst acélszíj a búvárórák történelmének legikonikusabb és leginkább bevált színkombinációja. Bár a Seastar 1000 egy komoly paraméterekkel rendelkező sporteszköz, ez a 36 mm-es, acélszíjas változat egy tökéletes mindenes óra. A kék számlap elegendő eleganciát ad ahhoz, hogy a mindennapi, irodai vagy lazább utcai viselethez is passzoljon, a 300 méteres vízállóság és a zafírüveg pedig garantálja, hogy sosem kell féltened. Egy igazi, elnyűhetetlen svájci klasszikus.
195.900 Ft
3 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 30ATM (300m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 36mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Nyomógombos, biztonsági záras pillangózár, gyorskioldós óraszíj |
| Funkciók | Dátum, forgatható lünetta, koronazár |
| Számlap színe | Sötétkék |
| Lünetta színe | Sötétkék |
| Súly | 114g |






