TISSOT PR100 karóra T150.210.21.031.00
Ez a kéttónusú PR 100 zseniálisan mossa el a határt a masszív, 100 méteres vízállóságú sportórák és a finom, nőies ékszerek között. A „bicolor” dizájn (az acél és az arany keverése) hatalmas reneszánszát éli, és hatalmas előnye, hogy elképesztően praktikussá teszi az órát: mivel ezüst és arany tónusokat is tartalmaz, gyakorlatilag bármilyen más ékszerrel (legyen az fehérarany, ezüst, vagy sárga/rozéarany gyűrű, nyaklánc) hibátlanul kombinálható. Egy igazi „mindenttudó” kiegészítő, amely a strandon éppúgy megállja a helyét, mint egy elegáns irodai szett vagy egy alkalmi ruha mellett.
149.900 Ft
Engedélyezett utánrendelésre
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 34mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Arany |
| Súly | 90g |








