TISSOT Lovely Square Diamond karóra T058.109.11.036.00
A Tissot Lovely Square a diszkrét, klasszikus nőiesség megtestesítője, dizájnját az 1960-as évek apró ékszerórái ihlették. Ez nem egy hagyományos, mindennapi „leolvasós” óra, hanem egy gyönyörű, svájci precizitással készült ékszer, amely diszkréten mutatja az időt. A négyzet alakú tok és a gyémántokkal díszített számlap egyszerre vintage hangulatú és modern, így tökéletes kiegészítő elegánsabb eseményekre, vagy akár más karkötőkkel halmozva is viselhető a mindennapokban.
163.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 20x20mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Óraszíj típusa | Milánói |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos zár |
| Súly | 28g |
| Extra | 0.03 karátos gyémánt idexek |






