TISSOT PRX karóra T137.210.11.091.00
A pasztell világoszöld/”Tiffany” árnyalat az elmúlt évek legnagyobb slágere az óraiparban, és a PRX szögletes, szálcsiszolt acél formavilágával párosítva egy igazi telitalálat. Míg a sötétebb színek (kék, fekete) a biztonsági játékosok komolyabb választásai, ez a világos számlap egy hihetetlenül vidám, laza és fiatalos „nyári óra” (summer watch) hangulatot áraszt. A kvarc szerkezet és a lapos tokozás miatt egy rendkívül kényelmes „vedd fel és indulj” (grab-and-go) darab, amely tökéletesen feldob egy egyszerű fehér pólós, farmeres vagy lenvászon inges szettet, és garantáltan magára vonzza a tekinteteket. Egy modern svájci ikon, a lehető legfrissebb színben!
161.900 Ft
1 készleten (utánrendelhető)
| Márka | TISSOT |
|---|---|
| Gyártmány | Swiss Made |
| Nem | Unisex |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | 3 köves Svájci quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Zafír üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Gyorskioldós óraszíj, Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Tiffany, Világoszöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 97g |







