Casio Wave Ceptor WV-M60B-1AER karóra
A Casio WV-M60B-1AER a tökéletes, gondozásmentes „szabadidős” óra. A textilszíj és az acél-műanyag kombinációjú tok miatt egy enyhén katonai/taktikai (military), nagyon laza és sportos karaktere van. Kiváló választás hétvégi kirándulásokhoz, kerékpározáshoz, vagy egyszerűen egy farmeres-pólós hétköznapra. A legfőbb vonzereje pedig a nyugalom: soha nem kell beállítanod rajta az időt vagy a dátumot, mert amíg kapja a rádiójelet, mindig abszolút tökéletesen pontos lesz!
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 6 |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Domború műanyag |
| Óratok anyaga | Műgyanta (resin), Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst, Fekete |
| Óratok átmérője | 44mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Textil |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Öröknaptár, Stopper, Világidő |
| Súly | 88g |




