Casio Classic LWA-300H-2EVEF karóra
16.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Műanyag, Nemesacél |
| Óratok színe | Ezüst, Sötétkék |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Sötétkék |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Rózsaszín |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 34g |




