Casio Collection LTP-1303PD-7BVEF karóra
A Casio LTP-1303PD-7BVEF az univerzális „mindenes” női óra mintapéldánya. Két hatalmas előnye van: az egyik a fémcsat, ami miatt sosem fog elszakadni vagy tönkremenni (mint a bőrszíjak), a másik pedig a zseniálisan tiszta, fehér-fekete számlap. Kifejezetten ajánlott irodai munkához, egészségügyi dolgozóknak, vagy olyan hölgyeknek (és idősebbeknek is), akiknek fontos, hogy a szemüvegük nélkül, egyetlen gyors pillantással is azonnal lássák a pontos időt, de mindezt egy csinos, elegáns, ékszerszerű kiegészítő formájában szeretnék viselni.
13.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Számlap színe | Fehér |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 58g |




