Casio Collection LTP-1302PD-1A1VEF karóra
A Casio LTP-1302PD-1A1VEF az „elérhető luxus” mintapéldánya. A recézett lünetta, a fekete számlap és a fémcsat kombinációja egy olyan kortalan, klasszikus dizájnt alkot, amely sosem megy ki a divatból. Lenyűgözően mutat egy elegáns irodai kosztümhöz, egy csinos blúzhoz, de akár egy esti alkalmi ruhához is tökéletes ékszerként funkcionál. Ha egy olyan órát keresel, ami nagyságrendekkel drágábbnak néz ki az áránál, és tekintélyt parancsolóan elegáns, akkor ez a modell telitalálat!
15.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 70g |




