Casio Vintage Gold A168WEGM-9EF karóra
A Casio A168WEGM-9EF egy igazi „statement” (feltűnő, kinyilatkoztató) darab. A teljes arany dizájn azonnal magára vonzza a tekintetet, miközben az arany színű nemesacél szíj ad neki egy nagyon finom, felnőttesebb, elegáns karaktert. Zseniálisan működik uniszex modellként: hölgyeken egy csodálatos, hangsúlyos ékszerként funkcionál (akár más karkötőkkel halmozva), míg férfiakon a modern utcai divat (streetwear) és a fesztiválszezon egyik legmenőbb „bling-bling” retró kiegészítője. Ha szeretsz kitűnni a tömegből, de ragaszkodsz a Casio elpusztíthatatlan megbízhatóságához, ez az óra telitalálat!
27.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Arany |
| Óratok átmérője | 36.3×38.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Arany |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper |
| Számlap színe | Arany |
| Súly | 49g |






