Casio Wave Ceptor WV-58R-1AEF karóra
A Casio WV-58R-1AEF a tökéletes, „mindentudó” hétköznapi óra. A kerek kijelző és az acél keret ad neki egy finom, 90-es éveket idéző „tech-retró” hangulatot (sokan hívják a tökéletes, megbízható „apuka-órának” is). Nem akar többnek látszani, mint ami: egy elképesztően okos, kényelmes, sportos és soha, egyetlen másodpercet sem tévedő társ a rohanós hétköznapokban. Tökéletes választás munkába, barkácsoláshoz, futáshoz, vagy egyszerűen csak egy laza farmeres-pólós hétvégi szetthez!
27.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Szerkezet pontosítása | Multi-Band 5 |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 43.7mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Gumi |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Stopper, Világidő |
| Súly | 43g |




