Casio Collection MTP-B310M-7AVEF karóra
A Casio MTP-B310M-7AVEF az abszolút tiszta, makulátlan elegancia képviselője. Míg a fekete számlapos változatoknak van egy kis „műszerfal” karaktere, ez a világos, ezüstös-fehér verzió sokkal ékszerszerűbb. A klasszikus színvilágnak köszönhetően a világos öltönyök, fehér vagy pasztell színű ingek, illetve a tavaszi-nyári ruhatár egyik legszebb kiegészítője lehet. Ha egy olyan órát keresel, ami messziről is vonzza a tekintetet, ragyogóan tiszta az összképe, de a kis segédszámlapok miatt mégsem egy unalmas, „nagypapás” öltönyóra, akkor ezt a világos kiadást imádni fogod!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Milánói, Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Ezüst |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 78g |




