Casio Collection LTP-1302PRG-3AVEF karóra
A Casio LTP-1302PRG-3AVEF a „megfizethető luxus” tökéletes példája. A smaragdzöld számlap és a rozéarany-ezüst kéttónusú fémcsat párosa egy igazi figyelemfelkeltő (statement) ékszerré teszi ezt az órát. Kifejezetten olyan hölgyeknek ajánlott, akik szeretik az elegáns, határozott kiegészítőket. Egy kosztümös irodai napon éppolyan ragyogóan mutat, mint egy csinos ruhával egy esti vacsorán. Nem lehet nem észrevenni a csuklón!
34.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Női |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 30mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst-rozéarany |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum |
| Számlap színe | Zöld |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 69g |




