Casio Standard MTP-B310M-1AVEF karóra
A Casio MTP-B310M-1AVEF egy „kétarcú” óra a szó legpozitívabb értelmében. A fekete számlap és a kis segédszámlapok (multi-hand) miatt van egy erős sportos, technikai, szinte műszeres karaktere. Ugyanakkor az ezüstös, finomszövésű milanese szíj ad neki egy hihetetlenül elegáns, felnőttes, öltönyös ékszer-vonalat. Ennek köszönhetően ez a modell egy valódi „mindenes”: zseniálisan működik az irodában egy inggel és zakóval, de hétvégén, egy laza pólós szetthez is tökéletes és stílusos kiegészítő marad!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 41mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Milánói, Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | Dátum, Hét napjai |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 78g |





