Casio Vintage B640WD-1AVEF karóra
A Casio B640WD-1AVEF a retró órák „titkos fegyvere”. Ha szereted a vintage Casio életérzést, de a szögletes formát már unod, vagy túl szögletesnek találod a csuklódon, a B640 áramvonalas, lágyabb cseppformája lesz a tökéletes választás. Uniszex kialakítása miatt hölgyeken is kifejezetten ékszerszerűen mutat, míg urakon egy nagyon letisztult, „tech-retro” hatást kelt. Az 50 méteres vízállóság és a villogó riasztás pedig csak hab a tortán, ami az egyik legpraktikusabb mindennapi kiegészítővé teszi!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Műanyag |
| Óratok anyaga | Műanyag |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 35×38.9mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Csúszócsatos biztonsági zár |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Háttérvilágítás, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Súly | 49g |




