Casio Duro MDV-107D-3AVEF karóra
A Casio MDV-107D-3AVEF a tökéletes példája a „mindenhez is jól álló” férfiórának (az úgynevezett GADA – Go Anywhere, Do Anything kategória). A robusztus kialakítás és az 200 méteres vízállóság miatt ez a legkeményebb sport-, vagy nyaralós óra, miközben a zöld-fekete dizájn és a csillogó acélszíj eleganciát sugároz. Egy laza pólóhoz ugyanolyan jól passzol, mint egy irodai inghez (pont ahogy James Bond is hordta a búváróráit). Ha csak egyetlen órát tarthatnál meg a gyűjteményedben, amivel a hétköznapi munkából egyenesen a tengerbe ugorhatsz, ez lenne az!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 20ATM (200m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 44.2mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Forgatható lünetta, Koronazár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Zöld |
| Súly | 144g |




