Casio Collection MTP-1303PL-1AVEF karóra
A Casio MTP-1303PL-1AVEF a klasszikus férfias elegancia tankönyvi példája. A fekete számlap és a fekete bőrszíj az ezüst tokozással az óraipar legformálisabb, legelegánsabb színkombinációja. Tökéletes választás esküvőkre, színházba, üzleti tárgyalásokra egy öltöny mellé, de a nagy arab számok miatt egy sima hétköznapi, irodai „smart-casual” szetthez (ing és farmer) is hibátlanul illeszkedik. Ha csak egyetlen komoly, elegáns órát szeretnél tartani a fiókban a különlegesebb alkalmakra, ez a modell verhetetlen ár-érték aránnyal kínálja a hamisítatlan úriember-megjelenést!
20.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 5ATM (50m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Palládium bevonat, Sárgaréz |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 40mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 46g |




