Casio Edifice EFV-550P-1AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-550P-1AVUEF az abszolút „sport-kronográf”. Míg a fémcsatos Edifice modellek inkább inghez és zakóhoz passzolnak, ez a gumi/műgyanta szíjas kiadás egy laza pólóhoz, edzőruhához vagy egy bőrdzsekihez mutat a legjobban. Az ezüst acéltok eleganciája és a fekete sportszíj rugalmassága egy olyan tökéletes hibridet alkot, amit reggel felvehetsz az irodába, délután pedig egyenesen mehetsz vele a konditerembe vagy a versenypályára!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 47mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Műanyag |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 89g |




