Casio Edifice EFV-620L-1AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-620L-1AVUEF az igazi „gentleman driver” (úriember autóversenyző) karóra. A hatalmas acéltok a fekete számlappal és a vastag fekete bőrszíjjal egy olyan férfias erőt sugároz, amit lehetetlen figyelmen kívül hagyni. Tökéletes választás azoknak, akik szeretik az „oversized” órákat, de a laza pólós szettek mellett egy komolyabb bőrdzsekihez, vagy egy elegánsabb, kigombolt inges (smart-casual) öltözethez keresnek egy tekintélyt parancsoló kiegészítőt. Egy vérbeli klasszikus, brutális méretben!
49.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 49.5mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Valódi bőr |
| Óraszíj színe | Fekete |
| Csatzár típusa | Tüskezár |
| Funkciók | Dátum, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Fekete |
| Súly | 94g |




