Casio EFV-100D-1AVUEF karóra
A Casio Edifice EFV-100D-1AVUEF az „egy óra minden alkalomra” koncepció hibátlan megvalósítása. Az acélcsat, a fekete számlap és a minimalista dizájn miatt egy öltönyös, nyakkendős eseményen éppolyan tekintélyt parancsoló, mint egy nyári napon, fürdőnadrágban a Balatonban (a menetes korona miatt ezt simán bírja). Ha nem szereted cserélgetni az óráidat, hanem egyetlen megbízható, sportos, de elegáns társat keresel a mindennapokra, ami sokkal drágábbnak néz ki, mint amennyibe kerül, ez a modell kihagyhatatlan!
41.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Férfi |
| Típus | Analóg |
| Szerkezet | Japán quartz |
| Vízállóság | 10ATM (100m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 42mm |
| Hátlap | Fém |
| Óraszíj anyaga | Nemesacél |
| Óraszíj színe | Ezüst |
| Csatzár típusa | Kétrészes pillangózár nyomógombbal |
| Funkciók | Dátum, Koronazár, Stopper |
| Számlap színe | Fekete |
| Lünetta színe | Ezüst |
| Súly | 125g |




