Casio Vintage A1000D-7EF karóra
A Casio A1000D-7EF a „Retro-Luxe” (retró luxus) csúcsa. Első pillantásra egy klasszikus, nosztalgikus darab, de amint kézbe veszed, az acél súlya és a gyöngyház számlap csillogása elárulja, hogy ez egy komoly ékszeróra. Hölgyek számára egy elképesztően elegáns, mindennapi kiegészítő, amely egy elegáns blúzhoz is hibátlanul passzol, urak számára pedig egy vagány, stílusos ínyencség, ha szeretik a fém vintage órákat. Ha unod a lekopó festékű műanyag Casio-kat, és egy örökéletű, prémium változatra vágysz, ez az óra egy valódi mestermű!
42.990 Ft
1 készleten
| Márka | CASIO |
|---|---|
| Gyártmány | Japán |
| Nem | Unisex |
| Típus | Digitális |
| Szerkezet | CASIO digitális quartz |
| Vízállóság | 3ATM (30m) |
| Óraüveg anyaga | Ásványi üveg |
| Óratok anyaga | Rozsdamentes acél |
| Óratok színe | Ezüst |
| Óratok átmérője | 38×39.6mm |
| Hátlap | Fém |
| Funkciók | 24 órás kijelző, Dátum, Ébresztő, Hét napjai, Öröknaptár, Stopper |
| Számlap színe | Ezüst, Gyöngyház |
| Súly | 82g |




